Celkem : 0 Kč
košík je prázdný

VATIKÁNSKÁ MUZEA 3D

Popis produktu

Představujeme Vám unikátní filmovou produkci, na kterou čekají kina a jejich diváci na celém světě více jak 2 roky. Toto je opravdu unikátní a ojedinělé představení Vatikánu a jeho muzeí, vytvořené vůbec poprvé v historii za použití ULTRA 4K/3D filmových kamer a za pomocí technik na podporu dimenzionalizace obrazu, které používá při své práci James Cameron. Oficiálně byla distribuce tohoto díla představena v Cannes. Společnost DSATLIVE distribuuje toto dílo s českými titulky,  na hard-disku.

VATIKÁNSKÁ MUZEA 3D představuje neobyčejnou cestu k objevení impozantní sbírky umění, které bylo sbírano celé dvatisíce let naší historie.  Film nás zavede do útrob Vatikánského muzea a SixtInské kaple, a budou nám představena mistrovská díla z Vatikánských sbírek tak, jak ještě je nikdo doposud neviděl . Unikatní, velkolepé, fascinující filmové představení přichazející do českých a slovenských kin, aby odkrylo staletí skryté krásy Vatikánského Muzea. Díky 3D technologii se diváci mohou seznámit s přelomovými díly v prostorách Vatikánu tak, jak jim to běžná návštěva neumožňuje a proniknout ke všem detailům stropních maleb a fresek a obrazů a téměř se dotknout povrchu pláten. 

Vše je realizováno jako unikátní putování pod vedením ředitele Vatikánského muzea, profesora Antonia Paolucciho, který diváky odborně provede minulostí, současností i budoucností.

Na této opravdu mega-produkci realizované producentskými společnostmi  SKY 3D a Sky Arte HD pracovalo více než  40 profesionálů, kteří prozkoumali veškeré útroby Vatikánského muzea a vytvořili ve finále úžasné noční záběry prostor, které poskytují domov některým z nejvzácnějších a nejcennějších uměleckých děl na světě, napříč všemi kulturami a epochami. Díky unikátnímu propojení nejmodernější rozměrové technologie používané Jamesem Cameronem a nebo třeba Timem Burtonem, se diváci mouhou přímo ponořit do tohoto úžasného uměleckého kousku historie.

„Vstupte“ a prohlédněte si obrazy Caravaggia s okouzlující realitou, dotkněte se sochy Laoókona a Belvedérského torza a nechte se ovinout postavami ze Sixtinské kaple, které nikdy nevypadali reálněji než v tomto díle. Od uměleckých kousků klasických soch k Pietě od Michelangela, až k Fontáně di Trevi; Od obrazů Giottiho, Leonarda da Vinciho and Caravaggia k jiným dílům od Vana Gogha, Chagalla and Dalìho; Od neobyčejných fresek v Rafaelových síní, jako třeba Athénská škola k úžasným kouskům od Michelangela v Sixtinské kapli,  jako např. “Stvoření Adama” a majestátního “Posledního Soudu”. Toto jsou kroky na unikatní, opravdu emoční cestě k prožití krásy na vlastní oči. 

Ředitel Sky 3D k tomu dodává: Jsme velmi pyšní na fakt, že tato originální produkce Sky ve spolupráci s ředitelstvím Vatikánského muzea se bude distribuovat do kin nejenom v Itálii, ale po celém světě. Poklady uvnitř jedoho nejvíce obdivovaného a navštěvovaného muza na celém světě budou brzy odhalney v 3D po celém světě. 

Doporučujeme spolupracovat i s církevními organizecemi v místě vašeho působení. Je to opravdu ojedinělá událost. 

Verze filmu: 2D, 3D  , Délka: 1:05 minut  Marketingové materiály online : Plakáty, DCP a web trailery a další materiály. Film byl natočen ve 4K a postprodukčně zpracován do 2K. 

Cena vstupenky:   

Praha:  Základní vstupné:  250 Kč,   Pro předplatitele: 220 Kč

Regiony CZ:  Základní vstupné: 220 Kč,  Pro předplatitele : 185 Kč    

Slovensko:  Bratislava 9 €,  Pro předplatitele:  7 €    

Regiony SK:  Základní vstupné 6 €,   Pro předplatitele: 5 €

Představení pro školy:  cca 90 Kč   ---   3 €  , za předpokladu, že kino rezervuje minimálně 1 představení pro dospělé diváky za cenu základního vstupné + předplatitelea v kině bude minimálně 20 žáků. Vstupné pro 1 učitele doprovázející žáky je zdarma. 

Dělení tržeb:   60 ( vlastník obsahu ) : 40 ( kino ) 

 

Pozn.  Po odeslání Vaší objednávky obdržíte potvrzení, v němž naleznete link na stažení souboru Vatican.zip, který obsahuje  video trailer  a plakáty. Odkaz na DCP trailer bude zaslán na vyžádání. 

 

 

Trailery, plakaty

Vatican.zip

Vatican.zip
Cena: Zdarma

ks
Prostor pro spolupráci
DOPORUČUJEME
SLEDUJTE NÁS
  • facebooktwitteryoutube
 
 
 
 

Copyright © 2013 dsatlive.cz - live přenosy do vašeho kina // Tvorba webových stránek